je vybaven klipsou, která umožňuje zavěšení příjimače například na opasek. Napájení tužkovými alkalickými bateriemi (2x1,5V, R6/AA) s životností cca 3 měsíce.
Pro zabezpečení tlačítka před vlivy počasí doporučujeme použít kryt bezdrátového tlačítka (KBT).
Technické parametry
| Typ zvonku | bezdrátový |
|---|---|
| Napájení 2 | bateriové |
| Hlasitost | 60 dB |
| Zvuk | gong |
| Spotřeba | 0, 0 VA |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | 0 °C až 50 °C |
| Dosah na volné ploše | 100 m |
| Dosah v zástavbě | 20 m |
| Citlivost | -86 dBm |
| Vysílač | |
| Napájení | 12, 0 V |
| Vf výkon | 0,02 mW |
| Frekvence | 433, 92 MHz |
| Stupeň krytí | IP40 |
| Životnost baterie | 1,5 roku |
| Pracovní teplota | -10 °C až 40 °C |