Bezdrátová spínací jednotka - do zásuvky. Na základě přijatých informací od PH-BSP slouží pro spínání el. topných zařízení.
Technické parametry
| Přijímač | |
|---|---|
| Dosah na volné ploše | 200 m |
| Frekvence | 433, 92 MHz |
| Citlivost | -95 dBm |
| Počet výstupů | 1 |
| Spínací prvek | relé |
| Výstup | 16 A |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | 0 °C až 40 °C |
| Rozměry (DxŠxH) | 130x57x85 mm |