Přijímač WS305 slouží k dálkovému ovládání žaluzií, rolet, markýz a vrat. WS305 je možné ovládat až 16-ti různými vysílači. Maximální doba sepnutí relé je omezena na 2min.
Technické parametry
| Přijímač | |
|---|---|
| Dosah na volné ploše | 150 m |
| Frekvence | 433, 92 MHz |
| Citlivost | -102 dBm |
| Počet výstupů | 2 |
| Spínací prvek | relé |
| Výstup | 6 A |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | 0 °C až 50 °C |
| Rozměry (DxŠxH) | 49,5x45,5x26 mm |