Spíná připojené zařízení na základě přijatých informací od vysílací jednotky (termostatu BT010 nebo BT710).
Je vhodný pro spínání topných panelů, přímotopů, sálavých panelů, topných rohoží atd.
360° prohlídka




































Technické parametry
| Přijímač | |
|---|---|
| Napájení | 230 V |
| Typ komunikace | obousměrná |
| Dosah v zástavbě | 35 m |
| Spotřeba | 1, 0 VA |
| Citlivost | -95 dBm |
| Spínací prvek | relé |
| Výstup | 16 A |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | 0 °C až 40 °C |