Výhodou je možnost změny referenční místnosti pouhým přemístěním vysílací části, tím je možné
docílit optimální tepelné pohody ve vytápěném prostoru. Dosah sestavy může být až 25 m v rámci jednoho patra, maximálně však přes dvě zdi.
STOJÁNEK NA PŘIJÍMAČ ZDARMA (žádejte u svého dodavatele!)
Technické parametry
| Napájení 2 | bateriové |
|---|---|
| Typ termostatu | bezdrátový |
| Typ regulace | hystereze |
| Přesnost | 0,5 °C |
| Rozměry (DxŠxH) | 76x114x25 mm |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | 0 °C až 40 °C |
| Teplotní změny na den | 4 |
| Rozsah nastavitelné teploty | 3 °C až 40 °C |
| Nastavení teplot po | 0, 5 °C |
| Min. programovací čas | 30 min |
| Min. indikační skok | 0, 5 °C |
| Frekvence | 433, 92 MHz |
| Vf výkon | 10 mW |
| Životnost baterie | topná sezóna |
| Přijímač | |
| Napájení | 230 V |
| Typ komunikace | obousměrná |
| Dosah v zástavbě | 35 m |
| Spotřeba | 1, 0 VA |
| Citlivost | -102 dBm |
| Spínací prvek | relé |
| Výstup | 16 A |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | 0 °C až 40 °C |