Je určen pro automatickou regulaci topných soustav v rodinných domech a bytových jednotkách s vlastním kotlem (plynové, elektrické). Velký podsvícený displej na vysílači umožňuje ovládání termostatu i za tmy. Navíc, nabízí intuitivní navigaci ve vybraném jazyku (CZ/PL/EN/DE). Přijímač je vybaven systémem samoučení kódu a pamětí E-EPROM, která uchová uložený kód i při výpadku napětí.
STOJÁNEK NA VYSÍLAČ ZDARMA (Na vyžádání, uveďte v poznámce u objednávky)
360° prohlídka




































Technické parametry
| Napájení 2 | bateriové |
|---|---|
| Typ termostatu | bezdrátový |
| Typ regulace | hystereze |
| Přesnost | 0,5 °C |
| Rozměry (DxŠxH) | 136,5x83x28,5 mm |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | 0 °C až 40 °C |
| Teplotní změny na den | 6 |
| Rozsah nastavitelné teploty | 5 °C až 39 °C |
| Nastavení teplot po | 0, 5 °C |
| Min. programovací čas | 10 min |
| Min. indikační skok | 0, 1 °C |
| Frekvence | 433, 92 MHz |
| Vf výkon | 10 mW |
| Životnost baterie | topná sezóna |
| Přijímač | |
| Napájení | 230 V |
| Typ komunikace | obousměrná |
| Dosah v zástavbě | 35 m |
| Spotřeba | 1, 0 VA |
| Citlivost | -102 dBm |
| Spínací prvek | relé |
| Výstup | 8 A |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | 0 °C až 40 °C |
Dobrý den, rád bych termostat použil k ovládání 2 plynových topidel (WAW). Topidla jsou umístěná v sousedních pokojích. Je možné každé topidlo připojit na samostatný přijímač a přijímače spárovat s jedním ovladačem? Ovladač pak bude zapínat/vypínat obě topidla (resp. přijímače) zároveň. Děkuji za informaci, Petr Makeš
Dobrý den, propojení, které popisujete bohužel není možné, minimálně vrámci výrobců, které máme v sortimentu.
Hezký den, s pozdravem David Buršík