Při zazvonění začne blikat červená dioda, která bliká cca 20s. Je vhodný jako speciální akustický a vizuální přístroj pro neslyšící osoby.
Průchozí zásuvka slouží k připojení dalšího spotřebiče.
POZOR!!! OD ZAČÁTKU ROKU 2007 NOVÁ VERZE SE SAMOUČENÍM KÓDŮ!!
Technické parametry
| Typ zvonku | bezdrátový |
|---|---|
| Napájení 2 | síťové |
| Hlasitost | 80 dB |
| Zvuk | gong |
| Spotřeba | 5, 0 VA |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | 0 °C až 50 °C |
| Dosah na volné ploše | 120 m |
| Dosah v zástavbě | 60 m |
| Citlivost | -90 dBm |
| Vysílač | |
| Napájení | 12, 0 V |
| Vf výkon | 0,02 mW |
| Frekvence | 433, 92 MHz |
| Stupeň krytí | IP65 |
| Životnost baterie | 1,5 roku |
| Pracovní teplota | -20 °C až 50 °C |