Kompaktibilní se všemi bezdr.zvonky DZ1, BZ3 a BZ8!
360° prohlídka




































Technické parametry
| Typ zvonku | bezdrátový |
|---|---|
| Napájení 2 | síťové |
| Hlasitost | 85 dB |
| Zvuk | gong |
| Spotřeba | 1, 5 VA |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | 0 °C až 50 °C |
| Dosah na volné ploše | 100 m |
| Dosah v zástavbě | 50 m |
| Citlivost | -86 dBm |