je určen ke zpož-děnému zapnutí a vypnutí indukční (ventilátory, stykače, relé) i ohmické (žárovky) zátěže. K zapnutí zátěže dojde okamžitě po vypnutí světla.
Technické parametry
| Napájení | 230, 0 V |
|---|---|
| Typ montáže | pod vypínač |
| Montáž bez nulového vodiče | Ne |
| Odporová zátěž | 5 W až 150 W |
| Induktivní zátěž | 5 VA až 50 VA |
| Příkon | 0.500000000 W |
| Spínací prvek | triak |
| Nastavitelný čas | 1 s až 90 min |
| Pojistka | Ne |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | 0 °C až 50 °C |