je multifunkční časové relé pro ovládání odporové (žárovky) a indukční zátěže (ventilátory) s možností montáže POD VYPÍNAČ , spínacím prvkem je silové relé 16A.
Technické parametry
| Napájení | 230, 0 V |
|---|---|
| Typ montáže | pod vypínač |
| Montáž bez nulového vodiče | Ne |
| Odporová zátěž | 0 W až 3680 W |
| Induktivní zátěž | 0 VA až 450 VA |
| Příkon | 1.000000000 W |
| Spínací prvek | relé |
| Nastavitelný čas | 1 s až 1200 min |
| Pojistka | Ne |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | 0 °C až 35 °C |