slouží ke zpožděnému zapnutí a vypnutí ventilátoru v závislosti na osvětlení. Velkou výhodou je ZAPOJENÍ BEZ NULOVÉHO VODIČE! Ke spuštění ventilátoru dojde 30s až 10min po zapnutí osvětlení. Nastavení se provádí trimrem P1(zpoždění), pomocí malého šroubováku. K odpojení ventilátoru dojde v době 1s až 20h po vypnutí osvětlení.
Technické parametry
| Napájení | 230, 0 V |
|---|---|
| Typ montáže | pod vypínač |
| Montáž bez nulového vodiče | Ano |
| Odporová zátěž | 5 W až 150 W |
| Induktivní zátěž | 5 VA až 50 VA |
| Příkon | 0.500000000 W |
| Spínací prvek | triak |
| Nastavitelný čas | 1 s až 1200 min |
| Pojistka | Ano |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | 0 °C až 50 °C |