Pokud potřebujeme zapnout nebo vypnout spotřebič v určitém časovém rozmezí, stačí naprogramovat týdenní program a připojt spotřebič dle schématu na DIN lištu.
Technické parametry
| Napájení | 230, 0 V |
|---|---|
| Typ montáže | na DIN lištu |
| Montáž bez nulového vodiče | Ne |
| Odporová zátěž | 0 W až 3500 W |
| Příkon | 1.000000000 W |
| Spínací prvek | relé |
| Nastavitelný čas | 60 s až 1440 min |
| Pojistka | Ne |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | -10 °C až 40 °C |