Krátký infračervený signál z dálkového ovladače zapíná a vypíná světlo na nastavenou úroveň, dlouhý signál provádí změnu intenzity. Výhodou je možnost kompletování se spínači designu VENUS.
Plynulé zvyšování intenzity osvětlení docílíme dlouhým dotykem v horní části hmatníku. Oddálením ruky změnu jasu zastavíme a jeho současná hodnota zůstane připravena pro další spínání. Pro snížení intenzity použijeme dolní část hmatníku.
SYSTÉM MONTÁŽE PLUG-IN:
Rychlá a přehledná montáž, regulátor je rozdělen na silovou část a mikroprocesorovou hlavní část, která se spojí pouhým zasunutím propojovacích svorek. Do svorek silové části se připojí přívodní vodiče a upevní se do instalační krabice, poté stačí hlavní část nasunout na silovou a montáž je hotova.
Při instalaci dodržte minim. vzdálenost 1,5 m od LCD a plazm.televizorů!
Technické parametry
| Napájení | 230, 0 V |
|---|---|
| Odporová zátěž | 2 W až 100 W |
| Spínací prvek | polovodič |
| Max. průřez instalačních vodičů | 2, 5 mm2 |
| Pojistka | Ano |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | 0 °C až 40 °C |
| Funkce | |
| Regulace dotykem | Ano |
| Regulace IR dálkovým ovladačem | Ano |
| Systém učení IR kódů | Ano |
| Světelná indikace LED | Ano |
| Zvuková indikace | Ano |
| Možnost ovládání z více míst | Ne |
| Paměť poslední nastavené intenzity | ano |
| Plynulý náběh osvětlení | ano |
| Automatické vypnutí světla po 8 hod. provozu | Ne |
| Simulace přítomnosti osob v místnosti | Ne |
| Použití pro transformátory | Ne |
| Vhodné pro LED | Ano |
| Vhodné pro úsporné zářivky | Ano |
| Odolnost proti rušení v síti | Ano |
| Bezhlučný provoz | Ano |