Zásuvka může pracovat autonomně (podle vnitřního, Vámi nastaveného programu) nebo v bezdrátovém režimu, kdy je řízena centrální jednotkou. Snímá aktuální teplotu interním čidlem a podle rozdílu s požadovanou teplotou zapíná nebo vypíná připojený el.spotřebič (topná tělesa, vysoušeče ručníků atd.).
Technické parametry
| Napájení | 230, 0 V |
|---|---|
| Hystereze | volitelná |
| Teplotní změny na den | 6 |
| Min. programovací čas | 10 min |
| Rozsah nastavitelné teploty | 3 °C až 40 °C |
| Nastavení teplot po | 0, 5 °C |
| Min. indikační skok | 0, 1 °C |
| Přesnost | +/- 0,5 |
| Spínací prvek | relé |
| Výstup | 16 A |
| Zálohovací baterie | Ano |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | 0 °C až 40 °C |
| Typ komunikace | obousměrná |
| Frekvence | 433, 92 MHz |
| Dosah na volné ploše | 300 m |
| Dosah v zástavbě | 35 m |