Regulátor tří/ čtyřcestných ventilů pro plynulou regulaci pohonu směšovacího ventilu v závislosti na venkovní teplotě, stavu prostorového termostatu a stavu teplotního kontaktu.
Použití v praxi:
- regulace teploty média topného systému podle venkovní teploty, pro rodinné domy
Součástí balení:
1x CT01-10K
1x CT05-10K
| Napájení 2 | síťové (230 V/ 50 Hz) |
|---|---|
| Typ termostatu | drátový |
| Typ regulace | ekvitermní |
| Přesnost | 0 |
| Rozměry (DxŠxH) | 90x53x51 mm |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | 0 °C až 40 °C |
| Spínací prvek | relé (podle ventilu - triak) |
| Výstup | 8 A /AC1 (podle ventilu 0,1A/AC1) |
| Max. počet teplotních čidel | 2 (1x CT01-10k-S, 1x CT05-10k) |
| Rozsah nastavitelné teploty | 20 °C až 99 °C |
| Spotřeba | 2 VA |