Prostorový termostat pro ovládání zdrojů tepla s OpenTherm (OT+) komunikací (= systém datové komunikace mezi kotlem a termostatem).
PT52 lze použít pro kotle komunikující podle protokolu OpenTherm a splňující dané technické specifikace.
Připravili jsme pro Vás přehledné grafické zobrazení ekvitermních křivek. Výběrem čísla a posunu křivky optimalizujete provoz kotle a docílíte požadovaných hodnot teploty topné vody při různé venkovní teplotě
360° prohlídka




































Technické parametry
| Napájení 2 | universální |
|---|---|
| Typ termostatu | drátový s OT komuikací |
| Typ regulace | ekvitermní/PI regulace |
| Přesnost | 0,5 °C |
| Rozměry (DxŠxH) | 136,5x83x28,5 mm |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | 0 °C až 40 °C |
| Spínací prvek | - |
| Výstup | OpenTherm |
| Teplotní změny na den | 6 |
| Rozsah nastavitelné teploty | 5 °C až 85 °C |
| Nastavení teplot po | 0, 5 °C |
| Min. programovací čas | 10 min |
| Min. indikační skok | 0, 1 °C |
| Typ komunikace | obousměrná OpenTherm |
| Min. programovací čas pro TUV | 60 min |
| Rozsah nastavitelné teploty TUV | 0 °C až 65 °C |
| Hystereze TUV | 5, 0 °C |
Technické parametry
| Napájení 2 | universální |
|---|---|
| Typ termostatu | drátový s OT komuikací |
| Typ regulace | ekvitermní/PI regulace |
| Přesnost | 0,5 °C |
| Rozměry (DxŠxH) | 136,5x83x28,5 mm |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | 0 °C až 40 °C |
| Spínací prvek | - |
| Výstup | OpenTherm |
| Teplotní změny na den | 6 |
| Rozsah nastavitelné teploty | 5 °C až 85 °C |
| Nastavení teplot po | 0, 5 °C |
| Min. programovací čas | 10 min |
| Min. indikační skok | 0, 1 °C |
| Typ komunikace | obousměrná OpenTherm |
| Min. programovací čas pro TUV | 60 min |
| Rozsah nastavitelné teploty TUV | 0 °C až 65 °C |
| Hystereze TUV | 5, 0 °C |