Slouží k automatickému spínání osvětlení po narušení detekčního pole v horizontální i vertikální rovině (uvnitř jsou 3 sensory). Vnitřní zapojení s ochranou proudových nárazů při spínání kapacitních zátěží zvyšuje odolnost kontaktů použitého relé. Je vhodný do míst, kde hlavním požadavkem je větší počet spínání osvětlení (schodiště, chodby, průmyslové objekty).
Technické parametry
| Napájení 2 | síťové |
|---|---|
| Způsob instalace | stropní |
| Typ čidla | drátové |
| Typ použití | vnitřní |
| Detekční úhel | 360 ° |
| Detekční vzdálenost | 0 m až 12 m |
| Nastavitelný čas | 5 s až 10 min |
| Citlivost na světlo | 3 Lux až 1000 Lux |
| Montáž bez nulového vodiče | Ne |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | 0 °C až 40 °C |
| Zátěž | 3680 W |
| Imax | 16 A |
| Spínací prvek | speciální obvod |