Jedná se o variantu funkčně shodnou jako PH-PK20, přijímač je však umístěn do krabičky s průchozí zásuvkou a vidlicí pro 230V/50Hz.
Technické parametry
| Přijímač | |
|---|---|
| Napájení | 230 V |
| Typ komunikace | obousměrná |
| Dosah v zástavbě | 35 m |
| Spotřeba | 1, 0 VA |
| Citlivost | -102 dBm |
| Spínací prvek | relé |
| Výstup | 8 A |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | 0 °C až 40 °C |