je digitální prostorový termostat pro automatickou regulaci vytápění s možností nastavení 4 teplotních změn na každý den (minimální nastavitelný časový úsek je 30 minut).
To jsou přednosti, kterými termostat PT10 předčí mnoho termostatů ve své cenové skupině!
Technické parametry
| Napájení 2 | bateriové |
|---|---|
| Typ termostatu | drátový |
| Typ regulace | hystereze |
| Přesnost | 0,5 °C |
| Rozměry (DxŠxH) | 114x76x25 mm |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | 0 °C až 40 °C |
| Spínací prvek | relé |
| Výstup | 5 A |
| Teplotní změny na den | 4 |
| Rozsah nastavitelné teploty | 5 °C až 39 °C |
| Nastavení teplot po | 1, 0 °C |
| Min. programovací čas | 30 min |
| Min. indikační skok | 0, 1 °C |