Je vhodný pro domácnosti, rodinné domy, kanceláře s elektrickým vytápěním. Může zapínat přímotopy, elektrické sálavé panely nebo elektrické podlahové topení až do proudu 16 A.
Technické parametry
| Napájení 2 | síťové |
|---|---|
| Typ termostatu | drátový |
| Přesnost | 1°C |
| Rozměry (DxŠxH) | 81x81x27 mm |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | 0 °C až 40 °C |
| Spínací prvek | relé |
| Výstup | 16 A |
| Teplotní změny na den | 1 |
| Rozsah nastavitelné teploty | 3 °C až 39 °C |
| Nastavení teplot po | 0, 5 °C |
| Min. programovací čas | 0 min |
| Min. indikační skok | 0, 5 °C |
| Možnost připojení externího čidla | ne |
| Třída ochrany | II |
| Zálohovací baterie | Ne |
| Záloha paměti | Ano |