PT712 je digitální termostat s prostorovým čidlem navržený speciálně pro ovládání elektrického podlahového vytápění (topné kabely, rohože, fólie). Umožňuje regulaci podle prostorové teploty (možné rozšířit o externí čidlo pro hlídání teploty podlahy).
POZOR: Nová verze 11.03 umožňuje volbu příkonu připojeného zařízení!
Technické parametry
| Napájení 2 | síťové |
|---|---|
| Typ termostatu | drátový |
| Typ regulace | hystereze |
| Přesnost | +/- 0,5 |
| Rozměry (DxŠxH) | 81x81x47 mm |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | 0 °C až 40 °C |
| Spínací prvek | relé |
| Výstup | 12 A |
| Teplotní změny na den | 6 |
| Rozsah nastavitelné teploty | 3 °C až 100 °C |
| Nastavení teplot po | 0, 5 °C |
| Min. programovací čas | 10 min |
| Min. indikační skok | 0, 1 °C |
| Možnost připojení externího čidla | ano |
| Třída ochrany | II |
| Zálohovací baterie | Ano |
| Záloha paměti | Ne |