NOVÁ VERZE 11.03 (V PRODEJI OD 1.11.2014)
VYLEPŠENÁ VERZE Z HLEDISKA UŽIVATELSKÉHO NASTAVENÍ a POZOR JAKO SPÍNACÍ PRVEK POUŽIT TRIAK (pouze pro odporovou a indukční zátěž - pro zařízení bez rozběhového kondenzátoru)! Pro čerpadlo je použito relé (5 A).
Podle zvoleného druhu (módu) regulace je možné, nastavením konstant, přizpůsobit regulaci danému systému.
Uplatnění nalezne například v následujících systémech
- jedno a více okruhové systémy (radiátory, podlahové topení)
- pro vybíjení akumulační nádoby
- pro kotle na tuhá paliva (regulace s ohledem na teplotu zpátečky)
- kde, zdroj tepla neumožňuje regulaci podle venkovní teploty (ekvitermní regulace).
Technické parametry
| Napájení 2 | universální |
|---|---|
| Typ termostatu | drátový |
| Typ regulace | PI regulace/ekvitermní/podle zpátečky |
| Přesnost | 0,5 °C |
| Rozměry (DxŠxH) | 80x110x31 mm |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | 0 °C až 40 °C |
| Spínací prvek | triak |
| Výstup | 0,5 A |
| Max. počet teplotních čidel | 4 |
| Rozsah nastavitelné teploty | 2 °C až 99 °C |
| Spotřeba | 1, 0 VA |