Regulátor je možné použít pro:
- automatické dobíjení zásobníku TUV
- automatické ovládání oběhového čerpadla u solárního systému
Součástí balení jsou 2 čidla CT01-10k S
Technické parametry
| Napájení 2 | síťové |
|---|---|
| Typ termostatu | drátový |
| Typ regulace | hystereze |
| Přesnost | +/- 1°C |
| Rozměry (DxŠxH) | 90x53x51 mm |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | 0 °C až 50 °C |
| Spínací prvek | relé |
| Výstup | 5 A |
| Max. počet teplotních čidel | 2 |
| Rozsah nastavitelné teploty | 20 °C až 80 °C |
| Spotřeba | 0, 5 VA |