Nové funkce:
v 15.05: Fce Předčasné zapnutí topení
v 15.03: Fce OKNO
je v oblasti topenářské techniky NOVINKOU, která Vám nabízí komfortní řešení ovládání pro ELEKTRICKÉ topné soustavy (konvektory, přímotopy, el.topné žebříky, desky atd). Automatickou teplotní regulací připojeného spotřebiče můžete ušetřit až 30% energie pro topení v domácnosti, kanceláři atd. Velkou výhodou je nastavení HYSTEREZE od 0,1°C do 6°C. Vzhledem k velkým možnostem programu (6 časových úseků a 3 teploty na každý den) si můžete navolit program, který Vám bude vyhovovat.
Technické parametry
| Napájení | 230, 0 V |
|---|---|
| Hystereze | volitelná |
| Teplotní změny na den | 6 |
| Min. programovací čas | 10 min |
| Rozsah nastavitelné teploty | 3 °C až 40 °C |
| Nastavení teplot po | 0, 5 °C |
| Min. indikační skok | 0, 1 °C |
| Přesnost | 1°C |
| Spínací prvek | relé |
| Výstup | 16 A |
| Zálohovací baterie | Ano |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | 0 °C až 40 °C |