Pokud potřebujeme zapnout a vypnout spotřebič v určitém časovém rozmezí během celého týdne. Výhodou tohoto typu je ochrana proti stříkající vodě, což umožňuje zásuvku použít i mimo objekty např. pro spínání venkovního osvětlení.
Slouží pro časové spínání domácích spotřebičů (0–3500 W).
Technické parametry
| Napájení | 230, 0 V |
|---|---|
| Příkon | < 1 W |
| Spínaný vodič | fázový |
| Spínaný výkon | 3500 W |
| Induktivní zátěž | 0 VA až 2 VA |
| Spínací prvek | spínací kontakt |
| Min. nastavitelný čas | 120 min |
| Zálohovací baterie | Ne |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Pracovní teplota | -10 °C až 50 °C |